• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Симпатична Жолта Пилешка Кадифена Перница Смешно Масно Пилешко Кадифен Животински Кадифен Цртан Филм Кокошка Кукла Со Патент Роденденски Подарок За Деца-9. во

Симпатична Жолта Пилешка Кадифена Перница Смешно Масно Пилешко Кадифен Животински Кадифен Цртан Филм Кокошка Кукла Со Патент

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Супер Меки Материјали : внатрешноста е исполнета со висококвалитетен пп памук, кој не е лесен за деформација, ткаенината е пријателска за кожата и удобна и има добра еластичност. Реален Дизајн : Симпатична и мека кадифена кукла со реален израз, јасен преглед и живописен. Дизајнот на изгледот на симулацијата малку масти пилешко е симпатична и f-un, повеќе симпатична. Идеален Подарок : може да се користи како дете?играчка, пил-ниско, и добар избор како подарок. Ова е одлична детска играчка, подарок за роденден, подарок за Денот на Вљубените, божиќен подарок. Квалитетна Услуга : ние сме посветени на обезбедување на секој пријател со висококвалитетни производи и квалитетни услуги. Во секое време има било каков проблем, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Забелешка : Нашите полнети кукли се компресирани во торба. Ве молиме почекајте некое време по добивањето на стоката, а куклите ќе се вратат на нивното потекло-ал ст-јаделе.Боја : бела / Жолта Количина : 1pcs Material : cloth Product големина : 25x10x10 cm / 9, 8x4x4 во 50x20x20 cm / 20x8x8 inpacking големина : 25x10x10 cm / 9, 8x4x4 во 50x15x13 cm / 20x6x5, 1 innet тежина : 120g / 0.26 lb 408g / 0,88 Lbgros Тежина : 120g / 0,26 lb 408g / 0,88 lbsuital возраст : 1+ материјал : висококвалитетен краток кадифен, висококвалитетен пп памук, мек и удобен, дебел и не деформиран. Апликации : перници за тело, перници за вратот, перници за дремка, перници. украси, детски играчки, може да се постават на софи, кревети, спални соби, дневни соби, автомобили итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ