• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Vogue Custom изграден радијален VIII 245 40R 97V гуми вклопување: 2014- Mercedes-Benz E 4Matic, 2006- Mercedes-Benz E 4Matic

Vogue Custom изграден радијален VIII 245 40R 97V гуми вклопување: 2014- Mercedes-Benz E 4Matic, 2006- Mercedes-Benz E 4Matic

 
DEN 5902.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Обичајна изградена радијална VIII е гума во сите сезони што е дизајнирана за употреба на патнички автомобили. Спортски ексклузивен бел и златен страничен allид што е сигурен дека ќе му помогне на вашето возење да се истакне, дизајнот на шарите на радијалниот VIII овозможува силни перформанси во текот на целата година. Издвоите од толпата со вграден радијален вграден Vogue со нашиот ексклузивен дизајн на бели и златни странични страни. Обичајниот изграден радијален VIII е стилски по изглед и смел во перформансите. Поддржано од ветувањето за занаетчиство и грижа за водечка индустрија на Вог Тир, CBR VIII нуди бескомпромисен квалитет што обезбедува совршена комбинација на адреналин и стил. Шајска шеза. Стилски бел и златен тротоарот. Изграден со трајни материјали и внимателно изработка за долг живот. FITS : 2002-03 Lexus SC430 BASE 2013 Audi A4 Quattro Premium Plus 2008 Audi A4 Quattro Base 2019 Audi A4 Titanium 2006 Mercedes-Benz CLS500 Base 2015 Audi A4 Prestige 2011 Audi A4 Base 2017-18 Audi A4 Audi A4 Prossiviv 2003 Mercedes-Benz E320 4 Matic 20033333 Mercedes-Benz E500 Base 2008 Lexus GS350 Base 2005-06 Mercedes-Benz E320 CDI 2006-11 Audi A6 Quattro Avant 2016 Audi A4 Premium Plus 2007-08 Volvo S80 3.2 2018 Audi S5 Sportback Prestige 2012-13 Audi A5 Cabriolet 2014 Audi A5 quattro Cabriolet 2006 Lexus GS430 Base 2009 Audi A5 Quattro Base 2018-19 Audi S4 Technik 2004-05 Audi A6 Quattro Base 2010-11 Audi A5 Quattro Cabriolet и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ