• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Звучници со сина етикета Pyle PL53BL (5.25

Звучници со сина етикета Pyle PL53BL (5.25

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Етикетата Pyle Blue 5.25 in. 3 Wate 200 Watts Max звучници звучат исто толку добри како што изгледаат. Идеална замена за вашиот фабрички систем, овие звучници навистина се издвојуваат со нивните азурни криви и детали за хром. Тие нудат поли-инјектирање конус со нефтигулирање на бутил гума опкружување што обезбедува извонредна резонанца со долготрајна употреба. Неодимиумскиот филм Dome Midrange и Piezo Tweeter со Chrome Finish го проширува опсегот на вашиот аудио. Богат, звук без искривување се испорачува од високо-температурата ASV гласовен калем. Поставена по конкурентна цена, серијата „Пиле сина етикета“ ви обезбедува зачудувачки нов систем што нема да ја скрши вашата банкарска сметка. Опкружува нефтиглинг бутил гума. Сини поли-инјекциски конуси. Гласовни калеми со висока температура ASV. Imp : 4ohm. Вклучува решетки, жици и хардвер за монтирање. 4 "x 6". 3 пат. 240 W Макс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ