• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гудјеар гуми ефикасен зафат на целата сезона 185 65R 88H гума

Гудјеар гуми ефикасен зафат на целата сезона 185 65R 88H гума

 
DEN 932.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Goodyear Effical Grip 185/65 R15 88 H гумата има двојна количка, агресивен дизајн на шарите, компјутерски оптимизирани, елементи со варијабилна големина на патеката, две големи широко распространети жлебови. Ова е одлична гума за замена на OEM за вашето возило. Придобивките од оваа гума се долга километража, подобрена зафат за да помогнат во евакуирањето на водата за време на влажните климатски услови. Асиметричната шема на шара и специјалното соединение за гуми засновани на силика, работат заедно до одличното влечење на временските услови Гудјер Гуми, ефикасен зафат на целата сезона 185/65 R15 88 H гуми долготрајна. Радијална гума. Силен страничен ид. Големи гаќички на газење за подобрување на влечење на влажното време. Компјутер оптимизиран дизајн на шатор. Мазно и тивко возење. FITS : 2001-03 Honda Civic Ex 2012 Nissan Versa 1,8 S 2020-23 Hyundai Seturent Essential 2014-17 Nissan Versa Bott Accent Essential 2021-22 Hyundai Accent SEL 2018 Hyundai Accent SEL 2018-19 Nissan Versa Note SV 1992 BMW 318 I BASE 1996-98 BMW 318 I BASE 1987-89 SAAB 900 Turbo 1994 BMW 318i BASE 1993 SAAB 900 Turbo Commorative Edition 1990 SAAB 900 SPG 1985 Saab 900 Turbo 1982-83 Saab 900 Turbo и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ