• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Falken Wildpeak A t Trail 215 70- H гума

Falken Wildpeak A t Trail 215 70- H гума

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Наменето за употреба на CUVs, патеката Wildpeak A/T е гума за сите терени, која им нуди на возачите силни можности за и надвор од патот, заедно со гаранција за живот со ограничена гаранција од 65.000 милји. Шајска шеза. Црн страничен allид. 65.000 милји ограничен производител гаранција за живот. FITS : 2014-15 Nissan Rogue Select S 2016 Kia Sportage LX 2011 Kia Sportage LX 2012-13 Kia Sportage Base 2014-20 Mitsubishi Outlander ES 2011-12 Mitsubishi Outlander Sport ES 2018-20 Mitsubishi Eclipse Cross ES 2002-04 Mazda Tribute DX 2007 -12 Mitsubishi Outlander ES 2022-23 Mitsubishi Eclipse Cross ES 2013 Mitsubishi Outlander XLS и повеќе -Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ