• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пикет Куќа Мебел Картер Тапациран Шалтер Висина Јадење Страна Стол-Во собата на 2

Пикет Куќа Мебел Картер Тапациран Шалтер Висина Јадење Страна Стол-Во собата на 2

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сплат назад дава Пикет Куќа Мебел Картер Тапациран Шалтер Висина Јадење Страна Стол-Сет на 2 својата безвременска жалба. Повисокиот дизајн го прави овој страничен стол добар натпревар со вашата трпезариска маса со висина на шалтер или јадење-на кујнски шалтер. Неговата разноврсна темно рустикална завршница од сиво дрво е поврзана со тапацир за седишта од сива ткаенина за изглед што координира со различни дизајни на трпезарии. Овој сет вклучува две столчиња за јадење со висина на шалтер. Димензии (секој) : 22 W x 19d x 42 H во. Ткаенина седиште тапацир и дрво рамка. Сива ткаенина и темно сива дрвена завршница. Сплат назад дизајн. Заострени нозе со потпирач за нозе и носилки. Само за станбена употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ