• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Четири Сезони Челик Филтер Сушење За 68 - форд Ф - Ф - Ф-Одговара изберете: 1968 - ФОРД Ф100, 1968 - Форд Ф250

Четири Сезони Челик Филтер Сушење За 68 - форд Ф - Ф - Ф-Одговара изберете: 1968 - ФОРД Ф100, 1968 - Форд Ф250

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Челик Филтер Drier Fits : 68-72 Форд Ф-100, 68-72 Форд Ф-250, 68-72 Форд Ф-350 Челик Филтер Посува. Нашите производи се дизајнирани и тестирани за да обезбедат долгогодишно работење без проблеми. Поддржано од повеќе од 50 години искуство со мобилен а/ц, поправете го еднаш и поправете го правилно Со Четири Сезони. Содржи дихтунзи, о-прстени или заптивки за правилно заменување на производот. Компатибилен И Со р12 и Со р134а ладилни средства. Содржи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН десикант ЏХ9.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ