• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет За Глобална Системска Услуга Одговара изберете: 2005-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2005-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

Комплет За Глобална Системска Услуга Одговара изберете: 2005-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2005-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплетите За Услуги На Системот gpd вклучуваат Акумулатор/Приемник За Сушење/Десикант, Уред За Проширување/Цевка За Отвор, Уред за Задно Проширување (доколку е опремен) и Комплет За Брзо Запечатување Со О-Прстен (освен ако не е поинаку наведено). Глобал 9432597 Систем Сервис Комплет Одговара Изберете : 2005-2006 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 8 Цил 5.4 Л 2005-2006 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР 8 Цил 5.4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ