• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stream Pro G - 14 - Celeron N - GB RAM - GB SSD - US

Stream Pro G - 14 - Celeron N - GB RAM - GB SSD - US

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Celeron N3060 / 1.6 GHz - Win 10 Pro 64-bit - 4 GB RAM - 64 GB e MMC - 14" 1366 x 768 (HD) - HD Graphics 400 - Wi-Fi Bluetooth - kbd : US HP Stream Pro 14 G3 - 14" - Celeron N3060 - 4 GB RAM - 64 GB SSD - US.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ