• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бош Ал Алтернатор Одговара избери: 1975-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300, 1975-МЕРЦЕДЕС-бенц 450

Бош Ал Алтернатор Одговара избери: 1975-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300, 1975-МЕРЦЕДЕС-бенц 450

 
DEN 8982.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Вистински Бош Квалитет! ПОВТОРНО АЛТЕРНАТОР ЗАБЕЛЕШКА : јадро вклучени во цената. Бош е глобално признат производствен алат, авто делови и опрема во широк спектар на индустрии и се почитува за нивниот квалитет и иновации. Кога станува збор за избор на сигурна марка за системот на вашето возило, верувајте му на Бош. Линијата на производи за замена на квалитетот НА ое на БОШ е специјално дизајнирана да работи како примарна ставка што дојде монтирана на вашиот автомобил кога првпат беше произведена од производствениот капацитет, затоа му обезбедува идеално вклопување и ефикасни општи перформанси. Секој Производ За Замена На БОШ ОЕ, во обид да го заврши овој подвиг, е дизајниран според строгиот индустриски стандард. Честата проверка на автомобил или камион се препорачува за безбедно или поудобно возење. Замената на неисправните авто компоненти може да ви помогне да ја вратите удобноста при возењето и општите перформанси на моторното возило или да избегнете неочекувано расипување на моторното возило или компонентата. Изберете Производи За Замена На БОШ ОЕ за да го поправите вашиот електричен систем во совршена состојба. Бренд : Бош. Име на производот : Бош Ал80х Алтернатор. Производителот Дел Број : АЛ80Х. Вистински Бош Квалитет! ПОВТОРНО АЛТЕРНАТОР ЗАБЕЛЕШКА : јадро вклучени во цената; Дополнителни Функции Волти : 12 2Ч. Одговара Изберете : 1975-1985 МЕРЦЕДЕС-бенц 300 5 Цил 3 Л 1975-1980 МЕРЦЕДЕС-бенц 450 8 Цил 4.5 Л 1974-1983 МЕРЦЕДЕС-бенц 240 4 Цил 2.4 Л 1973-1978 МЕРЦЕДЕС-бенц 280 6 ЦИЛ 2.7 Л 1979-1981 мерцедес-Бенц 280 6 цил 2.8 л 1974-1978 мерцедес-БЕНЦ 230 4 ЦИЛ 2.3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ