• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Милански јамка во стилот на јамка за јамка за серија 1, 2 и 3

Милански јамка во стилот на јамка за јамка за серија 1, 2 и 3

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Милански јамка во стилот на јамка, мрежен бенд за Apple Watch Series 1, 2 и 3 Компатибилен : Совршено погоден за Apple Watch Series 3 Series 2 Series 1 Sport & Edition, Apple Watch Nike All Version Model Magnet Clasp Design : Band Milanese Loop Style Combinated со силен Магнетско затворање и прилагодливо, лесно да се прилагоди должината на опсегот флексибилно според предноста : Лесно за инсталација и замена на безбедно : Заштитете ги часовниците со најголем степен - го заменува стандардниот опсег на 38мм или 42мм Apple часовници - компатибилен со Apple Watchers Series 1, 2, 2, 2, & 3 - Направено од ткаен не'рѓосувачки челик - Прилагодливо затворање компатибилно со Apple Watch Series 3, Серија 2, Серија 1, Apple Watch, Sport, Edition.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ