• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вселенска фиока и гардероба на вратите

Вселенска фиока и гардероба на вратите

 
DEN 2719.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте си простор што ви е потребен со фиоката Space 3, гардероба со 2 врати. Пространиот оддел за гардероба има висечки шипка за блејзери, панталони, блузи и кошули за фустани, заедно со четири фиксни полици за свиткани џемпери, фармерки и многу повеќе. Долните фиоки се совршени за складирање на помали предмети како чорапи и додатоци. Фиоката Space 3, 2 гардероба за фиоки има едноставни, класични линии кои работат со кој било стил на украсување и издржлива, површинска површина што ја отпушта водата што се држи до секојдневна употреба. Три фиоки, две врати, една висечка шипка и четири внатрешни фиксирани полици . Висечката шипка има 13 килограми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ