• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, хром за задниот дел, одговара на 2004 година- Тојота Солара

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, хром за задниот дел, одговара на 2004 година- Тојота Солара

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 7, 50мм, 5 погледи, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, хром за задниот дел. Тоа одговара на вашата 2004-2008 Toyota Solara. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, задниот хром, се вклопува во 2004-2008 Toyota Solara 17 x 7, 50mm Offset, 5 портпари, 5 lug, 4,5 инчен образец на завртки, Chrome Chrome, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ