• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, сите насликани метални со среден јаглен, одговара на година- Lexus RX350

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, сите насликани метални со среден јаглен, одговара на година- Lexus RX350

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 20 x 8, 20 Spoke, 5 lug, 4,5 инчен шема на завртки, сите насликани метални со среден јаглен. Тоа одговара на вашиот 2016-2019 Lexus RX350. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани метални со среден јаглен, одговара 2016-2019 Lexus RX350 20 x 8, 20 Spoke, 5 Lug, 4,5 инчен образец на завртки, сите насликани метални со среден јаглен, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ