• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
J кафеав ориз криза ориз ролна, 3. мл

J кафеав ориз криза ориз ролна, 3. мл

 
DEN 370.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Крцкавите ролни од кафеав и бел ориз на Jayејон комбинираат кафеав и бел суши ориз за веганска закуска. На 45 калории по порција, овие ролни се направени со наједноставни, не-ГМО состојки. Исто така, малку во холестерол, натриум и без маснотии, крцкавите ролни со ориз се здрав избор за луѓето заинтересирани за одговорно грицкање. Секоја торба со крцкави ролни од ориз на Jayејон тежи 3,5 мл. И содржи околу осум порции. J1 кафеав ориз трошка ориз ролна, 3,5 мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ