• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
зелените никулци Никнуваат Пловечки Чамци направени од Растенија

зелените никулци Никнуваат Пловечки Чамци направени од Растенија

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Полнење, истурање, попрскување вода или Пловење На Пловечки Чамци, го претвора времето за капење во време на игра. Sprout ware®растителна смола е без БПА и пвц и има мазна текстура и едноставен дизајн што е лесен за држење на малите раце. Бебето ужива и во редење на сите четири големини и бои, или просејување песок низ дупките во чамците! Пловечките Чамци Sprout Ware® го стимулираат бебето?сензорни, движења, интерактивни, когнитивни, креативни и натуралистички патишта за учење за ран, целосен развој. Поттикнува игра со вода и пливање. Забава за бања, базен, вода и песок. Дупки за попрскување. Редење развива вештини за концентрација и размислување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ