• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа За Капење

Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа За Капење

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Шарени морски коњи На Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа за Капење донесе разиграно чувство во времето на капење. Овој пешкир е направен од турски памук кој брзо се суши. Соодветните Софиски крпи за раце и крпи за перење се достапни, се продаваат одделно. Димензии : 27l x 54 W во. Направено од 100% премиум турски памук. Изберете од достапни бои. Абсорбента и брзо сушење. Украсени ВО САД. Машина за перење ладно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ