• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Божиќ Мртва Природа Во Виолетови Бои Микрофибер Бања Крпи Бања Тело Туш Крпа Големина

Божиќ Мртва Природа Во Виолетови Бои Микрофибер Бања Крпи Бања Тело Туш Крпа Големина

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Високо Апсорбирачки квалитетен пешкир. мека и удобна.Еднострано печатење. Повеќенаменски : За Сите Ваши Потреби За Сушење. Совршен за секојдневна употреба крпи за раце кога избирате крпа од 13х13 инчи. ако изберете крпа од 30х56 инчи, можете да ја користите како крпи за плажа, спа крпи, крпи за туширање или кујнски крпи. 16х28 инчи пешкир платно за перење крпа за лице. Крпите за капење се Совршен Подарок за вашето семејство и пријател. Висококвалитетен Микрофибер полиестер и памучен материјал. Големина : 13х13 инчи, 16х28 инчи, 30х56 инчи за ваш избор. Убав личен дизајн отпечатен на крпите. Напредна технологија Печатени нема да исчезнат. само едната страна е испечатена. Дизајниран за секојдневна употреба, стилски, издржлив, мек и удобен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ