• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вода за напојување со вар од краставици, Флорит, шише

Вода за напојување со вар од краставици, Флорит, шише

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ion4? Напредниот електролитски систем помага да се надополнуваат четири електролити изгубени во пот. Powerade? е формулиран со 6% раствор на јаглени хидрати за да помогне да се обезбеди енергија за работни мускули, а витамини Б3, Б6 и Б12. Енергетска вода со вода од краставица од вар, 20 fl oz.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ