• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Неапол Плакарот Островот

Неапол Плакарот Островот

 
DEN 2239.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Неапол Плакарот Островот 4 горните фиоки сите имаат чувствувано дно за деликатни предмети и 6 поголеми фиоки за општо складирање, сите со влечење на фиоки со четкан никел. Задниот дел на единицата има 2 отворени области за складирање кои се длабоки 12", со 3 целосно прилагодливи и отстранливи полици во секоја од нив. Изработени од цврсти тополи и дизајнирани шуми во бела обоена завршница со издржлив мермер завршен кварцен камен врв. Доставено до вашата врата преку услугата за пошта за парцели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ