• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет на ватенка Манор Риџ, измиен ензим, дијамантска кутија, бела, крал

Сет на ватенка Манор Риџ, измиен ензим, дијамантска кутија, бела, крал

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен акцент на вашата спална соба или просторијата за гости, преголемиот ватенка „Манор Риџ“ додава без напор класичен изглед, веднаш. Детално опишано со прекрасно шиење на ватенка, како и со перници. Откако ќе се измие, линиите со врнежи се откриваат со реакција на ензим, ви дава понапредно меко искуство. Супер-фините влакна што ја сочинуваат нашата ватенка се густо спакувани во измислицата на ватенка, што го прави дополнителен нејасен и мек. Дополнителната лесна категорија ви носи чувство на утеха и слобода. Ензимот измиен за дополнителна мекост. Преголем. Димензии : кралица - ватенка (1) 92 "x 96", перници Шамс (2) 20 "x 26", крал - ватенка (1) 110 "x 96", Pemlowshams (2) 20 "x 36".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ