• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бернат Ракотворби Памучно Предиво, Смарагд

Бернат Ракотворби Памучно Предиво, Смарагд

 
DEN 482.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Бернат Ракотворби Памучното предиво е природно, 100% памучно предиво одгледувано во САД. Совршен избор за вашите потреби за плетена и капчиња кујна и домашен декор. Ракотворбата е разноврсно предиво со најлоша тежина, тоа е одлично за мали проекти како крпи за садови и држачи за садови, за домашни украси како авганистанци! Достапно во широк спектар на нијанси, вклучувајќи неутрални, светли и пастели. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. Содржина : 100% памук. Цврсти Материи Со Големина на топка : 50гр / 1,75 мл, 73 метри / 80 јарди, Омбре : 42,5 г / 1,5 мл, 62 метри / 68 јарди. Грижа : Машинско перење и сушење. Мерач : 4 Средно Најлошо. Користете за : Плетете И капчиња домашен и кујнски декор, играчки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ