• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ролингс Возрасни Полу-Опуштени Цевки Панталони

Ролингс Возрасни Полу-Опуштени Цевки Панталони

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Премиум полурелаксирана панталона за вклопување се одликува со нова 150 крпа со 2-насочно истегнување 100% полиестерско кружно плетено. Оваа панталона ги има сите карактеристики На Стилот На Про што ви се потребни во еластичниот појас на држачот, шевовите со рамна брава и џебните вратоврски. Патентот лета напред и 2 поставени задни џебови го прават ова професионален изглед на панталони. Ролингс Возрасни Полу-Релаксирани Цевки Панталони Сина Сива/Црвена СМЛ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ