• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Васарет - гаќички за бикини со микрофибер, 2 -пакет

Васарет - гаќички за бикини со микрофибер, 2 -пакет

 
DEN 220.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој корисен пакет гаќи ви обезбедува два пара бикини. Бои : црна / црна; Црвена / розова; Бело / црно; Детали за увезениот производ на бело / бело : облека од васарет. Intенски интим. Пакет од два. Бикини гаќи. Загарантирано е задоволството. Стил# 18-127. Ткаенина (школка) : најлон, спандекс. Ткаенина (Гусет) : Памук. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ