• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Kindубезно твое женски беспрекорен пуловер со бралета со врат, големини S-xxxl

Kindубезно твое женски беспрекорен пуловер со бралета со врат, големини S-xxxl

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Наменето за удобност, оваа беспрекорна bralette V-врат од kindубезно ваша е мека и поддржувачка, со совршена количина на покриеност. Отстранливите влошки и прилагодливите ленти го прават разноврсна секојдневна опција, а беспрекорен дизајн обезбедува мазни линии под облеката. Спарете го со kindубезно твоите беспрекорни гаќички (продадени одделно) за целосен изглед. Kindубезно твое одржливо беспрекорно пуловер за белад V-вратот со отстранлив материјал за влошки : 55% рециклиран најлон 43% најлон 2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Eco-tip : Сушењето на воздухот нашите градници им помага да ја задржат својата форма, да траат подолго .. и е подобро за Мајка Земја!. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : Отстранливи влошки направени од шеќерна трска. Покриеност : Умерено со деколте на вратот. Затворање : пуловер. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : Мека и поддржувачка, оваа kindубезна одржлива беспрекорна bralette V-вратот има отстранливи влошки направени од шеќерна трска, прилагодливи ленти и е достапна во низа бои и отпечатоци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ