• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авденио Женски Обични Блузи Со Долги Ракави Дозвола Женски Сатенски Приклучок V-Вратот Еднобојно Патување Блузи Со Долги Ракави Врвови На Кошули

Авденио Женски Обични Блузи Со Долги Ракави Дозвола Женски Сатенски Приклучок V-Вратот Еднобојно Патување Блузи Со Долги Ракави

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опуштете се денес и облечете го овој безвременски/удобен/висококвалитетен прекрасен костум за жени. Нетранспарентен материјал : дали сте загрижени дека ќе ве видат кога ќе купите женски лежерен капут? Сега, вие сте безгрижни и изгледате прекрасно како и секогаш! Анти-перспективна ткаенина за женски работни кошули, материјалот од надворешниот слој е лесен и дише, а материјалот од внатрешниот слој е мек и свилен мазен и пријателски за кожата.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Шармантни блузи : модерен изглед на овие блузи целосно ќе го инспирира и ќе го поттикне вашето тело, и ние го знаеме! Оваа женска пролетна облека е изработена од меки и удобни ткаенини, лабави долги ракави и манжетни со прекрасни детали.Женски Сатенски Приклучок V-Вратот Еднобојна Менуваат Долги Ракави Блузи Кошула Tops Features : 1. Должината на овие женски кошули е само на колковите, а полите можат совршено да го покријат стомакот. Најжешките од сите додатоци : морам да ви кажам дека мојата омилена за прекрасната женска пролетна и летна облека е 2023 година, токму вака! Опуштено и елегантно, класично деколте, елегантни долги ракави и мали детали ги прават овие женски работни врвови многу погодни за секој ден! Оваа женска блуза со долги ракави е многу погодна за секојдневно носење, канцелариско носење, работа, свадбени гости, излегување, излегување, родендени, годишнини, скари, Денот На Вљубените, Денот на Мајката, викендите, патувањата, фестивалите, забавите и сите други прилики на кои можете да помислите!. Во вечен моден стил, совршено е да одговарате на фармерки, хеланки и шорцеви, да се опуштите и да се опуштите и да ги украсите овие прекрасни женски јакни со едноставни ѓердани и вашите омилени капи, чевли и чанти, и ќе добиете многу пофалби!. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Авденио Женски Модни Лабави Блузи Со Долги Ракави Дозвола Женски Сатенски Приклучок V-Цврста Боја На Вратот менуваат Долги Ракави Блузи Кошула Врвови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ