• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Антигва Црна Форт Вејн Луди Мравки Темпо Четвртина - Патент Пуловер Врвот

Машки Антигва Црна Форт Вејн Луди Мравки Темпо Четвртина - Патент Пуловер Врвот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Претставете го вашиот тим кога температурата ќе почне да опаѓа со Ова Форт Вејн Луди Мравки Темпо Четвртина-Патент Пуловер Врвот Од Антигва. Везеното лого на Луди Мравки Форт Вејн обезбедува елегантен и суптилен изглед совршен за секој ден. Овој лесен врв ќе ви помогне да се загреете на благи температури. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Патент гаража. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. 1/4-Поштенски. Долг ракав. Материјал : 93% Полиестер/7% Спандекс. Стоечка јака и врзување обоено за совпаѓање на манжетните. Увезени. Бренд : Антигва. Везена графика. Лесен врв погоден за благи температури. Контрастни шевови, плакета и внатрешна јака.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ