• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Велосипед со високи девојчиња со високи чудовишта, виолетова

Велосипед со високи девојчиња со високи чудовишта, виолетова

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Девојките ќе се забавуваат покажувајќи ја студената графика на овој велосипед со високи девојки. Овој виолетова 18 "велосипед за девојчиња доаѓа со стилска торба со високи чудовишта, за да можат да го носат целиот свој скапоцен товар. Учењето како да се вози велосипед нема да биде проблем со овој чудовиште со висок велосипед. Доаѓа со тркала за обука што Може да се отстрани кога вашата девојка е подготвена да вози самостојно. Седиштето на овој чудовиште со високи девојчиња може лесно да се прилагоди, така што децата од сите височини можат да возат удобно. Цврстите педали се обложени со смола, што ги прави трајни. Челик. РАБОТНИ ЛАРСИ Додадете на издржливост на овој виолетова велосипед 18 "за девојчиња. Девојките ќе се забавуваат со часови надвор од возење, вежбање и уживање во свеж воздух на овој забавен велосипед. 18 "Monster High Girls Bike, Purple : Stylish Monster High Bag. Cool Monster High Graphics. Spoke Art. Рамка : челик BMX рамка. Gearing (# на брзини) : Една брзина. Сопирачки : Предна и задна странична сопирачка и задна сопирачка и задна Сопирање на сопирачката. Тркала : 20 "тркала и тркала за обука. Гуми : 20 "гуми. Врски : 20" рамни. Рачки со ленти : челични ленти. Седиште : Седиште за прилагодување на висината. Педали : Педали од смола. Ограничување на тежината : 89 фунти. Потребно е собрание. Димензии : 48,5 "L x 25,5" W x 36 "H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ