• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графички графички маж и голем машка машка машка и голема машка графичка графичка рака, до 3xl

Графички графички маж и голем машка машка машка и голема машка графичка графичка рака, до 3xl

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Графичката графичка машка ракава од бонобос е направена од мек памук BCI за удобно целодневно носење. Оваа мета со долг ракав има деколте на екипажот и уметнички графички дизајн за да ја однесете вашата гардероба на следното ниво. Оваа маичка е одлична за носење додека трчате работи во текот на денот и се облекувате ноќе за стилски поп до вашата облека. Ткаенина : 100% BCI памук. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. BCI памук. Е горд член на иницијативата за подобар памук. БЦИ ги обучува земјоделците да растат памук поодржливо. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира . График од уметникот Адам Хигон. Bonobos Fielder Graphic Tee (машки или големи мажи).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ