• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Никелодеон Шепа Патрола Избрани Бои Божиќ Порибување, 20

Никелодеон Шепа Патрола Избрани Бои Божиќ Порибување, 20

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Никелодеон шепа патрола фановите ќе бидат возбудени да го обесат овој симпатичен чорап За Дедо мраз да го наполни со добрите. Сите сигурно ќе бидат воодушевени кога ќе ја видат патролната екипа На Шепа На Божиќното утро! Печатен велур со везени акценти, овој чорап ќе изгледа одлично на мантијата додека ги славите празниците. Порибување карактеристики вашиот омилен шепа патрола ликови и е подготвен да висат со прикачен јамка. Никелодеон Шепа Патрола 20 " Божиќ Порибување Официјално лиценциран Шепа Патрола Божиќ Порибување. Мерки 20" дијагонално од врвот до пети. Печатени велур порибување. Везена плишана манжетна. Пополнете со мали подароци, бонбони, картички и многу повеќе. Одлично за украсување и давање подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ