• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
20 Црвено и сребро погледнато цветно Божиќно порибување со манжетна со кадифена во сенка

20 Црвено и сребро погледнато цветно Божиќно порибување со манжетна со кадифена во сенка

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Порибувањето се одликува со чиста преклопна нагласена со сјајни цветни дизајни исечени со брановиден дизајн на црвена кадифена манжетна е на предната страна, само доаѓа подготвено за затегнување на димензии на црвена ткаенина : 20 "H x 10,5 " W (вклучително и јамка) материјал (материјал за јамка) S) : Полиестерска декоративна, затворена употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ