• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Christmasчин Божиќен Чорап СО ЛЕД Светло Светкави Светки Чорапи Торба За Подароци За Бонбони За Божиќна Декорација

Christmasчин Божиќен Чорап СО ЛЕД Светло Светкави Светки Чорапи Торба За Подароци За Бонбони За Божиќна Декорација

 
DEN 309.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Куршум Точка : 1. Божиќното порибување мери 18 х 10 инчи (должина х ширина), а има многу внатрешен простор за полнење со празнични подароци и подароци на работ.2. Порибувањето е изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина со облога од светки, издржлива и повеќекратна употреба.3. Рачно извезен, цврстиот висечки прстен гарантира дека може безбедно и лесно да се закачи, што е совршена празнична декорација.4. Нашиот Цртан Дизајн Божиќните Чорапи се многу погодни за закачување На Елката, Каминот, палтото, вратата итн., за да донесете топлина и Божиќна радост во вашиот дом или канцеларија.5. Исклучителни подароци погодни за деца и возрасни. Многу е погоден За Божиќ, семејни собири, родендени, украси и разни намени за создавање прекрасни спомени. Опис : Големина : 44*22cm Material : неткаен режим на напојување со ткаенина : 2a батерии (не се вклучени). Пакет Вклучени : 1* Божиќ Порибување. Забелешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Џеј Џеј Дома И Градина Празнична & Партија Материјали Божиќ. Предводена Светлина Еднорог Божиќ Чорапи Бонбони Торба Бела 43*28*16см. Божиќ Порибување Со Светлина, Чорапи Бонбони Торба. Забелешка : како што е прикажано на сликата, сите производи се снимаат под природна светлина. Она што го гледате е снимено во вистинска тема, но поради различни причини (како што се различни монитори), боите на сликата што ја гледате може да бидат малку поинакви од вистинскиот предмет. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Има Извонредна Изработка, Прекрасен Изглед И Уникатна Личност. Цената Е Разумна И Стилот Е Уникатен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ