• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханас Мода Долна Облека Чипка У - Назад Удобност Градник Долна Облека Женски Оглавник Тенок Чаша Назад Летен Меден Месец

Ханас Мода Долна Облека Чипка У - Назад Удобност Градник Долна Облека Женски Оглавник Тенок Чаша Назад Летен Меден Месец

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Целосна Покриеност : Се Одликува со широка лента под бистата и странични удобни ремени за рамо за фигура гушкање.Главен материјал : најлон/најлонсодржи : 1 парче долна облека Спарете ги со вградени фармерки и блејзер што ќе ги носите на работа, или едноставно спарете ги со фармерки за да останете cool.77" чаша : 75б/75с/80б/85а ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 34Б/34С/36Б/38А ГОЛЕМИНА : XL ПОД БИСТА : 68-72см/26.Големина : С Под Биста : 56-60см/22,05-23,62" Чаша : 70А/70Б/75А ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 32А/32А Големина : М Под Биста : 60-64см/23,62-25,20" Чаша : 70С/75А/80А ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 32А/34А/36а Големина : Л Под Биста : 64-68см/25. лесниот и дише материјал ќе ви донесе меко чувство на допир, зачинувајќи го вашиот живот. Невидливо и безбедно останува под фустани со низок грб со својот ултра-низок заден панел Во Форма На буквата У. Табелата со големини е на сликата и описот, ве молиме внимателно прочитајте пред да купите, благодарам!. Ноќна Облека, Облека За Спиење. Оваа долна облека е еластична и прилагодлива,ќе ги направи вашите облини на ласкав начин, ќе се чувствувате помеки и посигурни во неа. Направен со врвна ткаенина од тантела што дише и ја отстранува влагата со висока еластичност, овој удобен градник за кревање со Дизајн На грб Го одржува вашето тело без пот и мирис, обезбедувајќи целодневна свежина и удобност дури и во топло време.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ