• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Womenенски без венчавки. Без грижи. Hi -Cut Panty - Стил 5139

Womenенски без венчавки. Без грижи. Hi -Cut Panty - Стил 5139

 
DEN 265.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Ворнер не се грижи без грижи Здраво на кратки гаќички (5139). Оваа кратка гаќичка е изработена од свилен, мек микрофибер за непречен изглед и има широк еластичен по задниот дел на отворите на нозете за не-венџи, без вклопување во возење. Направено од најлон/спандекс ткаенина. Високиот стил опфаќа повеќе од стомакот. Покриена еластична на половината и по отворите на нозете за прилагодено вклопување. Отворите со високи нозе ги истакнуваат нозете. Умерено задно покривање. Без ознака за да се спречи Чафинг. Удобно кратко кратко. Низок, 4,5 инчи Подигнување и памучен панел. Мек, истегнат микрофибер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ