• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сино Море Системи # Прекинувач Панел, вклучи w Осигурувачи, Прекинувачи, Сива

Сино Море Системи Прекинувач Панел, вклучи w Осигурувачи, Прекинувачи, Сива

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Панелот За Прекинувачи за временска палуба, MFG# 4308, се Состои од осум прекинувачи за вклучување со држачи ЗА осигурувачи ЗАД ПАНЕЛОТ ATC. Водоотпорен, 12 Или 24 Волти ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, со осветлени етикети што укажуваат на статусот на колото. 3.88"W x 7.7" H. Сива боја. Осигурувачи не се вклучени. Сино Море Системи #4308 Прекинувач Панел, Вклучите w/ Осигурувачи, 8 Прекинувачи, Сива боја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ