• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4xem 65W Ган Ѕид Полнач СО USB-C Порта, Црна

4xem 65W Ган Ѕид Полнач СО USB-C Порта, Црна

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Воведување на крајното решение за напојување за сите ваши потреби за полнење - Црниот Ѕид Од 65 W Gan Со 1 USB-C порта! Со технологијата За Испорака на Енергија, можете да ги полните вашите уреди до 4 пати побрзо од традиционалните полначи. USB-C портата ја обезбедува потребната флексибилност за полнење на сите ваши уреди, без разлика дали станува збор за телефон, таблет, лаптоп или повеќе. Елегантниот црн дизајн е и стилски и практичен, што го прави совршен за секој амбиент. Компактната големина го олеснува носењето со вас во движење, додека безбедносните карактеристики обезбедуваат вашите уреди да бидат заштитени додека се полнат. 65w вкупна излезна моќност за брзо и ефикасно полнење на еден уред. 1 USB-C порта со технологија За Испорака На Енергија за молскавично полнење на уреди што ја поддржуваат. Компактниот и пренослив дизајн го олеснува носењето со вас во движење. Прекумерна струја, пренапон и заштита од краток спој за дополнителна безбедност и мир на умот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ