• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Acer TravelMate 5510, 1ACYZZTN96, 2528089, 6506101, ADT-PA1350, НА ГОДИШНО НИВО-1650-02G1, QND1MIHZZTA

Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Acer TravelMate 5510, 1ACYZZTN96, 2528089, 6506101, ADT-PA1350, НА

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме, усогласете го врвот на оригиналниот адаптер со врвот на сликата за да избегнете купување погрешен адаптер.** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА# / излезен напон / големина на врвот пред да го купите. **Ние се грижиме за нашите клиенти.- 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ