• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил цветаше розови цвеќиња платно wallидна уметност, 20 60

Мармонт Хил цветаше розови цвеќиња платно wallидна уметност, 20 60

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа цветање розови цвеќиња од платно wallидна уметност, има лименки за наводнување и млечни тегли кои сочинуваат рустикални и домашни вазни за прекрасни розови цвеќиња. Овој мирен акрилен принт е совршен за внесување на некои шарм во селата во вашиот дом, каде и да живеете. Гордо ова парче е отпечатено на платно пред да се протега над дрвените барови што не се во висина за изглед на галерија. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ