• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност тиркизна плажа IV платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност тиркизна плажа IV платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка за бреза

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Тиркизна плажа IV“ платно уметност по боја пекара црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ