• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'hing of the Forest' ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’Zoo и диви животни - црно, бело

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'hing of the Forest' ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’Zoo и диви животни - црно, бело

 
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Авенија за пистата Animalивотна wallидна уметност платно го отпечати зоолошката градина „Кралот на шумата“ и дивите животни - црна, бела, крал на шумата, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со зоолошка градина и диви животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ