• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Вудпекер Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Вудпекер Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Вудпекер“ Арт од Кети Г. Аренс, Црна мат, Сребрена рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ