• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Courtyside Clower Clower Three II галерија, обвиткана со платно, wallидна уметност, 16x16

Courtyside Clower Clower Three II галерија, обвиткана со платно, wallидна уметност, 16x16

 
DEN 478.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Цвет три II е разноврсно wallидно уметничко дело што ќе изгледа фантастично во вашата спална соба, дневна соба, семејна соба, трпезарија, ден, ходник или канцеларија. Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. Сигурно да добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче wallиден декор. Цвет три II е навистина привлечен! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики во Светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Целата наша wallидна уметност на платно е произведена за вас со голема грижа и се испраќа директно до вас од нашата домашна фабрика.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ