• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авенија на пистата животни wallидни уметности платно печати „злато и црна убавина“ животни - црно, злато

Авенија на пистата животни wallидни уметности платно печати „злато и црна убавина“ животни - црно, злато

 
DEN 574.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Златната и црната убавина, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Gold and Black Beauty' Farm животни - црно, злато карактеристики : ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ