• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Blackbird Dreams Canvas Art by Patty Tuggle

Трговска марка ликовна уметност Blackbird Dreams Canvas Art by Patty Tuggle

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини „Blackbird соништа“ од платното уметност. 14 "x 19". Уметникот на Пети Таггл. Средна големина. Материјал : платно, дрво. Нерасположено. Форма на правоаголник. Современ стил. Хоризонтален формат. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Подготвени да висат. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар. Големина : 14 "x 19". Blackbird Dreams Canvas Art Type.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ