• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност графити платно уметност од Јеил Гурни, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност графити платно уметност од Јеил Гурни, бел мат, сребрена рамка

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „графити“ платно уметност од Јеил Гурни, бел мат, сребрена рамка : Уметник : Јеил Гурни. Тема : Урбан. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ