• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност заминување на цревата III платно уметност од Меган Ромо, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност заминување на цревата III платно уметност од Меган Ромо, црна рамка

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, изработено уметничко парче, има инспиративен постер за типографија. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ