• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно Пранка „Шампањ Божиќ“ - злато, кафеава боја

Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно Пранка „Шампањ Божиќ“ - злато, кафеава боја

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Шампањ Божиќ, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ