• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студиско образование и канцелариски wallидни уметности платно за печатење „Основни моливи“ е најважни - кафеави, бели

Студиско образование и канцелариски wallидни уметности платно за печатење „Основни моливи“ е најважни - кафеави, бели

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Обоени моливи, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Образование и дизајн на канцеларија со тема на најважните училишта за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ