• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „youубов“, најмногу морнарички 'loveубовни цитати и изреки - сина, бела боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „youубов“, најмногу морнарички 'loveубовни цитати и изреки

 
DEN 735.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Те сакам најмногу морнарица, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со тема за loveубовни цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ