• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Манор Парк плоштад, база на чадор за внатрешен двор, црна

Манор Парк плоштад, база на чадор за внатрешен двор, црна

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете ја вашата идеална оаза на отворено користејќи ја оваа привлечна база на чадори од Манор Парк. Шармантната, геометриска шема ја подобрува каква било форма или боја на чадор за внатрешен двор и ќе одговара на вашите столчиња за јадење и маса. Заменливи инсерти за големина и прилагодливо копче за затегнување обезбедува разноврсен штанд што ви помага да создадете амбиент одличен за собири и забави. Поставете сет на столчиња со маса под вашиот чадор за да уживате во жешките летни попладне до базенот или со пријатели со четки. Поместете го овој штанд во аголот на градината за совршен ќош за читање. Цврстата база ќе го задржи вашиот чадор на трева, дрво од дрво или што било друго што содржат вашите дворови. Пакувани димензии : 3 "H x 24" L x 21 "W. Собрани димензии : 13,25" H x 17,75 "L x 17,75" W. Материјали : полирезин со финиш обложена со прав. база. Геометриски дизајн. Времето и отпорни на 'рѓа. Вклучува заменливи инсерти за големина. Копче за прилагодување на затегнување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ